Warning: A non-numeric value encountered in /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-includes/functions.php on line 64

Warning: A non-numeric value encountered in /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-includes/functions.php on line 64

Warning: A non-numeric value encountered in /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-includes/functions.php on line 68

Warning: A non-numeric value encountered in /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-includes/functions.php on line 66
Переїзд в США - What is SEO?
//Переїзд в США

ПЕРШІ КРОКИ ПІСЛЯ ПЕРЕЇЗДУ В США

Ну що ж, як тільки ваші ноги стануть на землю Америки, перед вами відкриється новий, ще незвіданий світ. Вам знадобиться час щоб вивчити ваш новий дім і асимілюватися в ньому. Нові починання, проте, включають завершення декількох організаційних речей.   В ідеалі у вас буде кілька тижнів до моменту виходу на нову роботу, або старту навчального року.   Ви повинні використовувати цей час, щоб ознайомитися зі своїми правами в США, а так само вам обов’язково потрібно буде вирішити цілий ряд бюрократичних питань.

Перш за все вам потрібно потурбуватися про такі речі:

                 Отримайте Social Security Card

                 Американське водійське посвідчення

                 Відкрийте рахунок в банку

                 Якомога швидше подбайте про свою кредитну історію

                 Подбайте про страхування здоров’я

                 Не відкладайте створення пенсійного плану

                 Обладнайте свої житлові умови

Social Security Card

Заява на отримання Social Security Card має бути у верхній частині списку поточних справ, коли ви приїдете в США.   По-перше, це правило, згідно з яким всі іммігранти подають заяву на отримання номера соціального страхування, а по-друге, Social Security Card  є важливою ідентифікаційною карткою.   

SSC  є вашою ідентифікацією і доказом того, що ви отримали номер соціального страхування.   Без цієї карти ви не зможете працювати в США і, навіть, відкрити банківський рахунок.

У деяких випадках за Social Security Card можна звернутися в консульство США в вашій країні.   Однак набагато простіше подати заявку в США.   Є багато офісів соціального забезпечення по всій Америці, де ви можете зробити це.   Співробітники Адміністрації соціального забезпечення допоможуть вам заповнити заяву.   

Вам і членам вашої сім’ї знадобляться наступні документи для подачі заяви:

 •  Паспорт
 •  Карта законного постійного жителя (штамп I-551 для замовлення грин-карты)

 •  Свідоцтво про нарождення

Ви отримаєте Social Security Card приблизно через два тижні після подачі заяви.   
 

При подачі заяви на Social Security Card ви можете вказати тимчасову адресу свого проживання, і, навіть, готель.

 

Американські водійські права

Залежно від штату США ви можете використовувати водійське посвідчення іноземного водія протягом певного періоду часу.   Як правило, дванадцять місяців, тому що саме на такий термін ви можете орендувати автомобіль в якості іноземця.   Наявність міжнародних водійських прав не є строго обов’язковj. Evjdj., але рекомендується.

Посвідчення водія в США має велике значення.   Це важливий доказ ідентифікації в Америці, і ви повинні отримати його якомога швидше.   Як і Social Security Card, це центральний документ, що засвідчує особу.

Щоб отримати водійські права, ви повинні здати письмовий теоретичний іспит і іспит з водіння.   У кожного   штата   вимоги.

Медичне страхування в  США

Медичне страхування – дуже складна тема в США.   Для багатьох людей, що переїжджають в США, особливо з країн з універсальною системою охорони здоров’я, дуже важливо розуміти, які у вас є варіанти.   У більшості випадків рекомендується звернутися до фахівця, який може вас проконсультувати.

В   цілому, американці платять за свою медичну допомогу прямо або побічно через медичну страховку.   

Медицина в США дорога.   Тому вигідно, щоб роботодавець повністю за вас заплатив.   Деякі роботодавці оплачують тільки частину вашої медичної страховки, а вам може знадобитися оплатити решту.   Це називається премією.

У США медицина – це комбінована система приватного і державного  страхування.   Ви можете порівняти ціни і знайти приватну медичну страховку на ринку медичного страхування.  Medicare і Medicaid – це дві програми медичного страхування, що фінансуються з федерального бюджету для певних груп людей:

MEDICARE

Medicare – це федеральна програма медичного страхування для американців старше 65 років, а також для людей з інвалідністю.   Програма фінансується за рахунок податків, внесків і т. д. Громадяни похилого віку або іноземці з робочою візою, або візою постійного жителя, які платили не менше 10 років в систему Medicare, мають право на її використання.

MEDICAID

Medicaid – це програма медичного страхування для жителів з низькими доходами, включаючи сім’ї з дітьми, вагітних жінок і інвалідів, або літніх людей.   Програма фінансується за рахунок податків як федерального уряду, так і окремих штатів.   

Близько третини всіх американців мають медичну страховку, надану в рамках програм Medicare або Medicaid.

У багатьох містах і громадах існують так звані клініки або громадські медичні центри, які надають безкоштовну або недорогу медичну допомогу.

Якщо у вас немає медичної страховки, ви повинні заплатити штраф.   Американці, у яких немає медичної страховки, повинні оплачувати своє медичне обслуговування.   Не дивно, що більшість людей, які заявляють про банкрутство в Сполучених Штатах, роблять це тому, що захворіли або потрапили в аварію і не можуть оплатити надзвичайно високі рахунки за медичні послуги.

Але не турбуйтеся: навіть якщо у вас немає медичної страховки, американський закон засудить будь-яку лікарню або лікаря, який відмовляється лікувати вас у надзвичайній ситуації.   

Пенсійний план США

Ви вже довгий час пропрацювали в своїй країні і перерахували чималу суму в державний пенсійний фонд.  Тепер, коли ви переїжджаєте в США, вам може бути цікаво, що відбувається з вашою пенсією і чи відповідаєте ви критеріям для отримання пенсійного плану в США.

Американська пенсійна система називається «Соціальне забезпечення» або офіційно «Програма страхування по старості, у зв’язку з втратою годувальника та по інвалідності» (OASDI) .Більшість людей покладаються на цю федеральну програму, фінансовану за рахунок податків.

Якщо ви живете і працюєте в США, ви повинні заплатити до фонду соціального забезпечення.   Проте, також бажано подати заявку на приватний пенсійний фонд.   У Сполучених Штатах вік виходу на пенсію для людей, що народилися після 1960 року, становить 67 років.   Однак люди, які досягли пенсійного віку, нерідко продовжують працювати.   Вам слід уточнити в своїй країні, що відбувається з вашою пенсією, коли ви переїжджаєте в США.   Після того, як ви пропрацювали в США не менше 10 років, ви маєте право на отримання допомоги по соціальному забезпеченню.

Банківський рахунок і  кредитна історія

Після прибуття в США вам слід якомога швидше відкрити рахунок в американському банку.   Це простіше зробити, якщо у вас вже є Social Security Card. Перевірте, які банки мають кращі ставки або є найближчими до вас, і призначте зустріч з клерком банку.

Банки в Америці дійсно не сильно відрізняються від інших банків по всьому світу.   Американські банки надають різні рахунки для потреб клієнтів, такі як ощадні, чекові або бізнес-рахунки.   Якщо ви хочете створити свою кредитну історію, ви повинні відкрити поточний рахунок.   Перш ніж зробити це, ви повинні зателефонувати в банк і записатися на прийом.   Співробітник банку повідомить вам, які документи потрібні, найчастіше це:

 •                   Паспорт, водійські права на англійській мові, або будь-яка інша форма посвідчення особи з фотографією 

  •                  Green Card (законний вид на проживання)

  •                  Поштова адреса в США (ваша банківська карта і вся подальша інформація буде відправлена на цю адресу)

  •                  Номер телефону та адресу електронної пошти, щоб зв’язатися з вами

  •                  Лист з вашим ім’ям і адресою

  •                  Social Security Card

  •                  Від 100 до 200 доларів США, щоб відкрити рахунок (ви повинні мати при собі американські долари, так як багато банків не обмінюють іноземну валюту на долари США)

Коли ви відкриєте свій профіль, ви отримаєте дебетову карту, яка може бути використана як банкоматна карта, а також чеки, якщо це необхідно.   У Сполучених Штатах ви можете знайти банкомати практично скрізь.   Як і в більшості країн, ви повинні заплатити комісію, якщо знімаєте готівку в банкоматі, який не належить вашому банку.   Дебетові та кредитні картки – найпопулярніші форми оплати в США.   Дуже бажано отримати міжнародну кредитну карту.   При відкритті свого банківського рахунку ви також повинні запросити отримання Захищеної кредитної картки, щоб допомогти в створенні кредитної історії.

КРЕДИТНА ИСТОРІЯ

Після відкриття рахунку в американському банку ви можете почати створювати свою так звану кредитну історію. Ваша кредитна історія – це запис вашого фінансового минулого, і вона важлива в США, якщо ви хочете придбати будинок або автомобіль, подати заявку на нову кредитну карту, або зробити велику покупку або інвестування.

Кредитна історія заснована на таких критеріях:

 •                  Використання кредитної картки: якщо ви повністю сплатите рахунок кредитної карти в кінці місяця, у вас буде хороша кредитна історія

 •                  Борг або неоплачені рахунки, або своєчасна оплата всіх ваших рахунків вплине на кредитну історію

 •                  Борг   або ж   банкрутство

 •                  Середній вік усіх ваших рахунків: тому важливо якомога швидше відкрити банківський рахунок

 •                  число кредитних  карток

З кредитною карткою у вас є можливість брати кредити і отримувати хороший кредитний рейтинг.   Неоплачені рахунки погано впливають на ваш кредитний рейтинг.   Якщо ви, наприклад, вчасно оплачуєте орендну плату і рахунок за електроенергію, ваша кредитна історія буде позитивною.   

 

Бажаємо Вам легкого та швидкого вирішення усіх турбуючих питань! І нехай життя у новій країні приносить тільки радість!

2019-01-21T16:06:05+00:00

Интервью победителей

Март 2019:         13 500
Февраль 2019:     10 000
Январь 2018:       8 800


Fatal error: Uncaught Exception: DateTimeZone::__construct(): Unknown or bad timezone () in /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-content/plugins/convertplug/modules/modules-functions.php:1378 Stack trace: #0 /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-content/plugins/convertplug/modules/modules-functions.php(1378): DateTimeZone->__construct('') #1 /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-content/plugins/convertplug/modules/modal/functions/functions.php(421): get_offset_by_time_zone('') #2 /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php(286): cp_modal_global_before_init(Array) #3 /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-includes/plugin.php(244): WP_Hook->apply_filters(Array, Array) #4 /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-content/plugins/convertplug/modules/modal/themes/webinar.php(72): apply_filters_ref_array('cp_modal_global...', Array) #5 /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-content/plugins/convertplug/modules/modal/modal.php(471): modal_theme_webinar(Array) #6 /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-includes/short in /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-content/plugins/convertplug/modules/modules-functions.php on line 1378