Warning: A non-numeric value encountered in /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-includes/functions.php on line 64

Warning: A non-numeric value encountered in /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-includes/functions.php on line 64

Warning: A non-numeric value encountered in /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-includes/functions.php on line 68

Warning: A non-numeric value encountered in /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-includes/functions.php on line 66
Історія Лотереї Грін Карт - What is SEO?
//Історія Лотереї Грін Карт

ИСТОРІЯ ЛОТЕРЕЇ ГРІН КАРТ

США були засновані в 1776 році і з тих пір є країною іммігрантів. Протягом 19-го і початку 20-го століття імміграція в Сполучені Штати булла здебільшого нерегульованою, і США були відкриті для іммігрантів з усього світу. Після американської громадянської війни Верховний суд США ввів перші імміграційні обмеження. Згодом були створені федеральні агентства, які спеціально займаються імміграційними правилами і положеннями. Прикладом є створення Служби імміграції та натуралізації США (INS) в 1933 році.

Сама Зелена карта виникла під час ІІ світової війни і була створена у відповідь на більш суворі імміграційні правила. У 1940 році Конгрес прийняв Закон про реєстрацію іноземців. Цей закон заклав основу для перших вимог закону про імміграцію і визначив, чи дозволено іммігранту на законних підставах проживати в США. При в’їзді в США всі іммігранти були перевірені і отримали посвідчення особи.

У той час ця ідентифікаційна карта ще не була відома як «карта постійного жителя», а скоріше «карта іноземця» або «карта квитанції реєстрації іноземця». Іноземець в даному випадку відноситься до іммігранту. Перші видані дозволи були фактично яскраво-зеленими. Саме тому імміграційна віза США сьогодні називається Зеленою картою.

Відповідно до єдиного набору правил, визначених федеральним законом «Про реєстрацію іноземців», кожен новий легальний іммігрант отримує «Реєстраційну картку реєстрації іноземців». У той час Служба імміграції та натуралізації (INS) відповідала за всі імміграційні питання, включаючи затвердження, видачу та оформлення Зелених карт. У 2013 році департамент був перейменований в Службу громадянства та імміграції США (USCIS).Сьогодні цей департамент випускає всі грін-карти США, які з початку століття дійсно мають зелений проблиск. За кілька десятиліть вони були навіть рожевими!

Лотерея для отримання права на постійне проживання в США є єдиною в своєму роді.   Ідея створення лотереї належить президенту США Рональду Рейгану в 1987 році. У той час його турбувало ослаблення етнічної різноманітності в Сполучених Штатах. Особливо після того, як він прийняв законопроект про надання амністії і постійних карток місцевим жителям 2 мільйонам мексиканців, що незаконно проживали в Сполучених Штатах  Америки.

Сьогодні, як і тоді, в програмі DV є дві дуже важливі ідеї: по-перше, Америка хоче захистити своє культурне розмаїття, що характеризується довгою історією імміграції.   По-друге, лотерея Green Card повинна зміцнити імідж США як країни можливостей.  

Лотерея дає людям, у яких немає іншої можливості отримати імміграційну візу, можливість отримати постійну візу для проживання і роботи в США.  Вимоги передбачають, що майже кожен може брати участь в лотереї Green Card.       

Першою версією програми Diversity Visa була «Програма лотереї NP-5».   Ця програма була створена в 1987 році відповідно до законів про імміграцію (IRCA). Вона видавала 5000 віз для 36 країн-учасниць.   У 1986 році програма була продовжена ще на два роки, і ліміт був збільшений до 15 000 віз на лотерею. 

  У 1990 і 1991 роках в рамках нової програми OP-1 було видано 10 000 зелених карт.   У наступні два роки програма AA-1 була створена як тимчасове рішення і видала 40 000 віз.   Крім того, тільки 37 країн були допущені до участі в програмі. З усіх віз 16 000 були зарезервовані для Північної Ірландії.

Лише в 1994 році була створена поточна версія DV lottery. Вона вже видавала  5500 грин карт у випадковому порядку.  Країнам не дозволяється брати участь в лотереї «Зелена карта», якщо   за останні п’ять років   більше 50 000 жителів цієї країни легально   емігрували   в США.   Це може бути зроблено, наприклад, через сімейну або робочу візу.

  •                 З 1994 року лотерея «Зелена карта» проводиться один раз на рік, а період подачі заявок зазвичай становить з жовтня по листопад.
  •                 У 2000 році органи, відповідальні за обробку заявок на отримання Зеленої карти, змінилися.   Національний візовий центр (NVC) в Портсмуті був замінений Консульським центром Кентуккі (KCC).

  •                 З 1995 року заявникам дозволяється відправляти тільки одну заявку на людину в рік.   Ті, хто відправить більше однієї заявки, будуть автоматично дискваліфіковані.   Що ще більш важливо, вся інформація, представлена в заявці, повинна бути правильно.

  •                 У 1995 році було понад мільйон дискваліфікаціїйчерез помилки в додатках, такі як відсутні або помилкові дані.    Всі заявки на «Зелену карту», до 2002 року передбачилися виключно у письмовій формі.

  •                 У 2003 році нова система вимагала, щоб усі заявки на отримання Green Card подавалися в режимі онлайн.   Це означає, що фотографії повинні бути завантажені в цифровому форматі. Вся особиста інформація та дані повинні бути представлені в електронному вигляді.

                Влада США більше не повідомляють переможців поштою.   Замість цього учасники цієї цифрової епохи повинні самостійно перевіряти статус своїх заявок в Інтернеті.  

Як бачите, та версія лотереї, в якій ми беремо участь сьогодні, була створена в 2003 році, і вже трохи більше 15 років мала значних змін.

2019-01-23T17:01:14+00:00

Интервью победителей

Март 2019:         13 500
Февраль 2019:     10 000
Январь 2018:       8 800


Fatal error: Uncaught Exception: DateTimeZone::__construct(): Unknown or bad timezone () in /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-content/plugins/convertplug/modules/modules-functions.php:1378 Stack trace: #0 /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-content/plugins/convertplug/modules/modules-functions.php(1378): DateTimeZone->__construct('') #1 /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-content/plugins/convertplug/modules/modal/functions/functions.php(421): get_offset_by_time_zone('') #2 /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php(286): cp_modal_global_before_init(Array) #3 /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-includes/plugin.php(244): WP_Hook->apply_filters(Array, Array) #4 /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-content/plugins/convertplug/modules/modal/themes/webinar.php(72): apply_filters_ref_array('cp_modal_global...', Array) #5 /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-content/plugins/convertplug/modules/modal/modal.php(471): modal_theme_webinar(Array) #6 /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-includes/short in /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-content/plugins/convertplug/modules/modules-functions.php on line 1378