fbpx

ЩО ТАКЕ GREEN CARD ТА ДЛЯ ЧОГО ВОНА ПОТРІБНА?

Якщо Ви коли-небудь мріяли про  еміграцію  до США, то точно знаєте, що в цій справі не можливо обійтися без  американської Green Card!

Green Card – посвідчення особи, яке вказує на статус власника, який постійно проживає та працює в США. “Грін Кард” – неофіційна назва  документа, що дозволяє іммігрантам постійно жити та працювати в Сполучених Штатах Америки. Найпростіший спосіб отримати Green Card – це участь у лотереї Green Card.

Ще декілька фактів про Green Card:

Ті, у кого є Green Card, можуть емігрувати  у США і залишатися там так довго, як їм це подобається. Власність Green Card є основною вимогою переїзду до США. Це означає, що кожен, хто хоче постійно жити та працювати в США, в обовязковому порядку повинен мати Green Card.  Особа, яка має  неімміграційну візу залежить від своєї роботи чи мети свого перебування в США, а Green Card відрізняється тим, що вона дає власнику повну свободу. Власники Green Card можуть обирати місце роботи та проживання в США без жодних обмежень.

  • Офіційна назва Green Card США – “Картка постійного мешканця”.

  • Вона навіть має більш бюрократичне ім’я: Форма I-551.

  • Власники “зеленої картки” відомі як “постійні мешканці”.

 

Сама фізична карта – це негнучкий і прямокутний ідентифікаційний дозвіл, схожий на кредитну картку, щоб його завжди зручно було тримати в кишені.

Отже, Green Card –  найголовніший документ, якщо Ви плануєте емігрувати в США, та мати там повні права й свободи на рівні з громадянами країни.

Права та обов’язки власника Green Card

Green Card надає певні права та обов’язки. Якщо все відбувається відповідно до плану, власник зеленої картки може жити і працювати в США так довго, як йому подобається і навіть може стати громадянином США через п’ять років.

Майте на увазі, що умовою Green Card є переїзд  в Америку.

Влада США очікує, що власники Green Card оберуть Америку своїм новим домом. Зрозуміло, що для того, щоб зробити такий значний крок, кожному потрібен час, який навіть може зайняти кілька років до безпосереднього переїзду в США. Навіть після переїзду, ви все ще можете проводити час за межами Сполучених Штатів на строк до одного року – і іноді, навіть, до двох років, якщо це було заявлено заздалегідь.

Як майбутній власник Green Card ви отримуєте не тільки  права, але і відповідальність. Одним з ключових питань якої є  подання податкової декларації США:

Служба імміграції США (USCIS) очікує, що ви подаватимете податкову декларацію в США щороку. Подача щорічної податкової декларації допоможе підтвердити Ваш намір жити у США та буде відігравати важливу роль при поданні Вами заявки на отримання американського громадянтва.

Як довго діє Green Card?

Звичайно, Green Card дійсна на все життя. Однак,  ідентифікаційна картка повинна бути поновлена кожні 10 років, як і ваш паспорт або водійські права. Green Card можна оновити, заповнивши форму I-90. Ваш статус власника зеленої карти залишається дійсним, навіть якщо термін дії вашої фізичної зеленої картки закінчився. 

Однак пам’ятайте, що ви можете втратити статус власника зеленої картки. Зелена карта автоматично стає недійсною, якщо власник: 

  • залишається за межами США без дозволу на період часу, що перевищує 364 днів;
  • стає громадянином США;
  • добровільно відмовляється від свого статусу власника Green Card шляхом подання відповідних форм до посольства США або офісу USCIS;
  • вчиняє злочин або порушує імміграційний закон.

 

2018-11-30T17:05:54+00:00

Інтерв’ю переможців

Лютий 2019:    10 000
Січень 2019:           8800
Грудень 2018:        6600

Реєстрація на Green card 2020
НЕ ЗАБУДЬТЕ!

підписатися на наш блог

ПІДПИСАТИСЯ 
Ваша пошта не буде передана іншим особам
close-link