fbpx
//ПЕРЕВАГИ GREEN CARD

ЯКІ МОЖЛИВОСТІ ВІДКРИВАЄ GREEN CARD?

США – одна з найпопулярніших країн для іммігрантів з усього світу. Green Card – найважливіший документ для всіх, хто мріє про життя в США! Green Card відкриває перед Вами величезні можливості та надає переваги.

Головною перевагою  Green Card є можливість безперешкодно в’їжджати і жити в США. Якщо ви хочете постійно оселитися в США в якості власника Green Card – всі 50 штатів відкриті для вас без будь-яких обмежень. Крім того, за допомогою «Зеленої карти» ви також отримуєте, крім голосування, майже всі права, які має громадянин США. Якщо ви вирішите, що хочете стати громадянином США, Ви можете подати заявку на громадянства після життя в Америці протягом п’яти років.

                                                        

Безумовно, просто жити в Америці це вже велика перевага, адже:

 • США домінують у світовій економіці.

 • З дуже низькими цінами на нерухомість й, в той же час, високим рівнем життя, багато регіонів США мають більш низькі затрати на проживання, ніж більшість розвинутих країн, навіть таких як Німеччина.

 • Той факт, що Сполучені Штати оговталися від фінансової кризи, також є перевагою для іммігрантів, які приїжджають в країну, щоб приєднатися до жвавого і широкого ринку праці.

 • В останні роки економіка США стрімко зростає, більш того, найближчим часом фінансисти впевнено прогнозують новий економічний бум.

Переваги Green Card для студентів

Іноземні студенти, що начаються в університетах США, зазвичай платят значно більш високу ціну за навчання, ніж місцеві. Але це не стосується іноземних студентів, які мають Green Card.

 

 • З допомогою  Green Card вартість навчання в університеті може бути зменшена на 80%!

 • Власникам Green Card не потрібно проходити довгий та складний процес подачі заявки на студентську візу.

 • Студенти з Green Card США можуть також подати заявку на отримання федеральних студентських кредитів.

 • У порівнянні з тими, хто вчиться за студентською візою, власникам Green Card дозволено працювати поза кампусом, а також вчитися. Це значна перевага, оскільки вона розширює ринок праці і ваші можливості на ньому. 

 • Можливість говорити англійською, насправді, є обов’язковою умовою на сучасному ринку праці, а вивчення мови за кордоном – найкращий спосіб отримати ці знання.

Гарвард на східному узбережжі або Берклі на західному узбережжі – де б Ви хотіли навчатися? Green Card відкриє Вам двері в найвідоміші університети світу, і Ви отримаєте величезний шанс на здійснення своєї мрії!

Робота в США

Ви хочете стати частиною розвитку нової технологічної ери і вразити Силіконову долину? Давно мріяли відкрити приморський ресторан на сонячному пляжі у Флориді? Для кожного, хто готовий працювати, Сполучені Штати – ідеальне місце для втілення мрії!

Розглянемо, чому ж саме в США так комфортно чесно  працювати та вести свій  бізнес.

 • У США найбільша економіка у світі.

 • В США просто полюють на таланти і пропонують їм найвигідніші умови праці! Якщо у вас вже є ідея, яка може зробити прорив, то саме в США Ви маєте всі шанси втілити її. Наявність «Зеленої карти» звільнить вас від бюрократичного стресу і невпевненості в зверненні за робочою візою.

 • Завдяки Green Card ведення торгівлі та отримання ліцензій для бізнеса значно спрощується. 

 • Долар США залишається однією з найстабільніших конвертуємих валют за декілька останніх десятиліть. Саме долар є безпечною інвестицією в бурхливі економічні часи.

Переваги Green Card для співробітників

«Зелена карта» – це не тільки довічний дозвіл на роботу в США, але і дозвіл на проживання, який звільняє Вас від бюрократичних складностей і невизначеності в подачі заяви на отримання візи. Для тимчасової робочої візи отримання конкретної роботи в США є першою перешкодою, яку вам необхідно подолати. Щоб подати заяву на отримання робочої візи в США, вам необхідно, щоб роботодавець спонсорував вас.

Як власник Green Card, ви можете працювати там, де хочете. Більш того, отримання певних комерційних і торговельних ліцензій відбувається швидше і простіше саме за допомогою Green Card.

Є багато переваг бути власником Green Card – свобода досліджувати весь американський ринок праці є однією з них! Не має значення, чи хочете ви бути штатним співробітником, або працювати в якості фрілансера, Green Card – відкриє двері для нескінченних можливостей працевлаштування, адже, власники Green Card можуть вільно вивчати весь американський ринок праці.

Переваги Green Card для пенсіонерів

В США до сих пір немає спеціальної візи для пенсіонерів. Тим не менш, саме Green Card , дає пенсіонерам можливість законно емігрувати до США. 

 Green Card надає цілий ряд переваг пенсіонерам, що хочуть мешкати в США:

 • Якщо ви є власником Green Card, ви маєте право на пенсію, яку ви заробили як у своїй країні, так і в Сполучених Штатах.

 • Пенсіонери, що мають Green Card та проживають в США, також можуть скористатися програмами медичної допомоги, такими як Medicare, і іншими програмами соціального забезпечення.Єдина вимога – ви повинні прожити в США не менше п’яти років.

Якщо ви коли-небудь горіли ідеєю провести свою пенсію на яхті поблизу пляжів Флориди, вам слід подумати про отримання Green Card! А її виграш – найнадійніший і найкоротший шлях, що веде до цієї мрії!

Переїзд в США для всієї сім’ї 

 Коли один член сім’ї виграє Green Card – інші теж її отримують. Якщо ви виграєте «Зелену карту», ваш чоловік і всі ваші діти, які не перебувають у шлюбі і молодші 21 року, автоматично отримують Green Card. Крім того, власники Green Card можуть при певних обставинах звертатися за спеціальними візами для інших членів сім’ї, щоб вони могли приєднатися до них в США. В цьому випадку ви повинні бути готові до тривалих періодів очікування.

 

Не має значення, чи мрієте ви про життя у великому будинку з садом, або віддасте перевагу жити в сумбурі великого міста, «Зелена карта» дасть дуже багато переваг для вас і всієї Вашої родини.

У США ваші діти будуть говорити по-англійськи і отримувати гарну освіту. Перед ними будуть відкриті можливості найбільшого і найпрогресивнішого ринку праці в світі! А також відкриються всі переваги життя в одній з найбільших і найстабільніших країн!

Якщо ви мрієте:

 • Почати нове життя в країні своєї мрії,

 • навчатися в  відомому університеті США,

 • максимально використовувати усі професійні перспективи,

 • відкрити бізнес,

 • насолодитися пенсією…

…тоді не соромтеся брати майбутнє в свої руки! Green Card відкриває перед Вами світ колосальных можливостей, не прогавте мрію!

 

2018-12-06T23:21:41+00:00

Інтерв’ю переможців

Лютий 2019:    10 000
Січень 2019:           8800
Грудень 2018:        6600

Реєстрація на Green card 2020
НЕ ЗАБУДЬТЕ!

підписатися на наш блог

ПІДПИСАТИСЯ 
Ваша пошта не буде передана іншим особам
close-link