fbpx
//Шанси на перемогу у DV Lottery

ШАНСИ НА ПЕРЕМОГУ В DV LOTTERY

А ви знали, що Україна займає лідируючі позиції в світі за кількістю переможців в DV Lottery? 

Наприклад, в 2017 році Green Card виграли 4478 українців! А це найбільше число переможців у всій Європі.

 Розподіл  Green Card в DV Lottery

Основна ідея програми лотереї Green Card в тому, щоб дати людям можливість виграти імміграційну візу і   емігрувати в США. Програма розроблена так, щоб бути максимально справедливою для всіх національностей і підтримувати в США різноманітність населення.Саме тому визначена кількість Green Card призначається для кожного континенту, і окремо для кожної країни, яка бере участь країни.

  • Максимальна кількість Green Card для кожної з країн – 3500, або ж 7% від усіх.
  • Європа і Африка – це два континенти з найвищими квотами на Green Card .   Кожен континент отримає по 2000 Green 
  • В Європі шанс виграти Green Card становить близько 1:25.   Чим більше фанатів Америки беруть участь в кожній країні, тим вище шанси виграти Грін Карту.  
     

Більш ймовірно, що переможці з європейських країн будуть відповідати вимогам, необхідним для продовження процесу подачі заявок на отримання Green Card.   Таким про браза, в Європі майже на 20% менше переможців відсівається, ніж в Африці.  

У всьому світі близько 100 000 перемагають в DV Lottery, при цьому тільки близько 50 000 будуть кваліфікованими кандидатами і отримають Green Card.  

У будь-якому випадку, виходячи з усього перерахованого вище, Ваші шанси на перемогу дуже хороші.   Однак, щороку     майже 40%     всіх учасників     дискваліфікуються через формальні помилки. Це може бути фотографія, яка не відповідає вимогам, або ж невірно зазначений сімейний статус. І це всього лише два приклади помилок, які люди роблять під час подачі заяви на участь в лотереї. Але, на жаль, навіть здавалося б такі дрібні неточності приведуть до негайної дискваліфікації.

Дуже шкода, що влада США не інформує заявників, в чому була помилка і причина дискваліфікації. Це означає, що дуже часто люди рік у рік, беручи участь в лотереї Green Card, знову роблять одні й ті ж помилки, навіть не підозрюючи про це.   Тож не дивно, що вони ніколи не виграють Грин Карту.  
 

На щастя, ми завжди готові Вам допомогти! Завдяки нашому курсу Ви знайдете відповіді на всі свої питання, і точно не будете дискваліфіковані через формальні неточності! Ми допоможемо Вам отримати максимальну вигоду з вашої участі в лотереї і, відповідно, максимізувати свої шанси на перемогу і  швидке отримання Green Card.   
 

 

2018-12-20T21:28:50+00:00

Інтерв’ю переможців

Лютий 2019:    10 000
Січень 2019:           8800
Грудень 2018:        6600

Реєстрація на Green card 2020
НЕ ЗАБУДЬТЕ!

підписатися на наш блог

ПІДПИСАТИСЯ 
Ваша пошта не буде передана іншим особам
close-link