fbpx
//Як знайти житло в США

ПЕРЕЇЗД В США: ДЕ Я БУДУ ЖИТИ В АМЕРИЦІ

Як тільки ви пройдете всі етапи для отримання еміграційної візи, перед Вами постане питання переїзду в США, і вибору місця проживання. Є кілька речей, які ви повинні знати, перш ніж почати шукати будинок або квартиру в США.  

Багато власників Green Card, тільки переїхавши у  США обирают проживання з сім’єю, або друзями. Адже оренда житла коштує чимало, а Вам ще потрібно знайти роботу і вийти на стабільний рівень доходу. Саме тому, багато хто воліє об’єднуватися, і робить вірно.

Багато власників Green Card, тільки переїхавши у  США обирают проживання з сім’єю, або друзями. Адже оренда житла коштує чимало, а Вам ще потрібно знайти роботу і вийти на стабільний рівень доходу. Саме тому, багато хто воліє об’єднуватися, і робить вірно.

Незважаючи на те, що можна знайти будинок або квартиру в Інтернеті (тобто ще перед від’їздом в США), набагато легше і вигідніше знайти житло вже безпосередньо приїхавши в Америку. Більш того, більшість орендодавців хочуть особисто зустрітися зі своїми потенційними орендарями, а ви хочете побачити місце, де могли б проживати.

Перебуваючи в пошуку будинка або квартири, ви можете зіткнутися з деякими незнайомими словами.  Щоб мати можливість зосередитися на пошуку будинку, а не слів в словнику, ми хотіли б познайомити вас з, можливо, новою термінологією, яка точно стане в нагоді! Нижче наведено список важливих умов проживання, а також поради у пошуку будинку мрії.

  •                  Стежте за написом «Apartment Available» або «For Rent» на будівлях і громадських дошках, розташованих в місцевих бібліотеках, продуктових магазинах, громадських центрах і т. д.
  •                  Пошукайте в місцевих газетах розділ, який називається «Classified Ads».  Тут ви знайдете список будинків і квартир для купівлі або оренди в вашому регіоні.
  •                 Якщо ви хочете скористатися послугами з пошуку житла, подивіться на жовтих сторінках (телефонна книга) «Property Management» або «Realtor».   За певну ціну вони знайдуть будинок відповідно до ваших уподобань.
  •                  Запитайте у друзів чи колег, чи не знають вони про доступні квартирах або будинки.

 

 

Є багато сайтів в Інтернеті, які пропонують оренду житла, але будьте обережними, відвідуйте тільки відомі сайти!

Як власник Green Card, ви маєте право купити або орендувати нерухомість в США.   Однак є кілька речей, про які ви повинні знати.   Багато орендодавців вимагають, щоб ви пред’явили їм   карту  соціального страхування до підписання контракту.   Також вам потрібно буде надати підтвердження вашої зарплати.   Зазвичай достатньо платіжного доручення.   Якщо у вас ще немає роботи або грошей, хтось інший може поручитися за вас.

ДОГОВІР ОРЕНДИ

Перш ніж підписати будь-який контракт, ви повинні переконатися, що повністю розумієте всі умови.   Наприклад, потрібно точно розібратися в таких питаннях: Як довго триває контракт?   Якщо ви вирішили переїхати, наскільки завчасно повинен знати господар (зазвичай 30 днів)?   Хто відповідає за ремонт?   Чи включені комунальні послуги в вартість оренди?   Чи будуть додаткові витрати (вода, газ, електрика, вивезення сміття і т. д.)?  Витратьте час на те, щоб обміркувати кожне слово контракту і, при необхідності, попросіть носія мови допомогти вам.

КУПІВЛЯ БУДИНКУ В США

Для багатьох людей купівля будинку в США – великий крок до здійснення їх американської мрії.   Купівля будинку – величезна відповідальність, але, безумовно, вона має багато переваг.   Якщо ви зацікавлені в саме в купівля будинку, вам слід звернутися в агентство з нерухомості. Найкраще запитати рекомендації друзів або сім’ї.   Багато американців, які купують будинок, беруть кредит – «mortgage».  Обов’язково отримайте фінансову консультацію в банку, перш ніж здійснювати великі покупку.

 

Якщо ви купуєте будинок, перше, що ви повинні зробити –  купити відповідний страховий поліс.   Існує кілька видів житлового страхування, наприклад, на випадок пожежі або крадіжки, тому обов’язково зв’яжіться з надійним страховим продавцем.

 

 

 

 

 

 

2018-12-21T22:08:14+00:00

Інтерв’ю переможців

Лютий 2019:    10 000
Січень 2019:           8800
Грудень 2018:        6600

Реєстрація на Green card 2020
НЕ ЗАБУДЬТЕ!

підписатися на наш блог

ПІДПИСАТИСЯ 
Ваша пошта не буде передана іншим особам
close-link