fbpx
//Готуємося до переїзду

Готуємося до переїзду в США

 Ви виграли в DV Lottery і вже є Green Card на ваше ім’я? Значить настав час для найзахоплюючого етапу процесу «зеленої карти» – переїзду! Чим краще ви підготуєтеся до переїзду, тим легше вам буде почати нове життя в США. Щоб допомогти вам ми склали список основних речей, про які необхідно подбати ще до від’їзду.

 

 • Організуйте тимчасове житло у США.

 • Добре сплануйте всі свої дії: не пропускайте жодних деталей та складіть план справ на до та після переїзду для Вашої теперішноьої та майбутньої оселі.

 • Зберіть найважливіші документи та перекладіть їх на англійську мову. 

 • Знання англійської: перш ніж їхати, освіжіть свої знання англійської мови.

ЧИ МОЖУ Я ПЕРЕЇХАТИ В США, ЯКЩО НЕ ВОЛОДІЮ АНГЛІЙСЬКОЮ?

Чи замислювалися ви над тим, чи можливо переїхати в США, якщо ви не говорите англійською? Строго кажучи, мовних вимог для в’їзду в США немає. Звичайно, вміння говорити і розуміти англійську мову на певному рівні є перевагою і допоможе вам пристосуватися до життя в США. Якщо ваші знання англійської мови вимагають удосконалення, було б непогано почати практикуватися перед тим, як переїхати в Америку.

Діти швидко вивчать англійську в школі, і багато державних шкіл пропонують додаткові курси для дітей, які потребують особливої ​​підготовки. Діти можуть пройти курс англійської мови як другої (ESL), замість звичайних уроків англійської мови. Учні, які вже мають певний рівень володіння англійською мовою, візьмуть участь в звичайних шкільних уроках, але при цьому отримають додаткову підтримку.

Дорослі, які не володіють мовою, також можуть подати заявку на курси вивчення англійської як іноземної (ESL). Як правило, ці курси пропонуються державними установами, центрами навчання дорослих або приватними мовними школами. Коледжі та школи у вашому районі, як правило, пропонують курси навчання для дорослих, підтримувані урядом штату або місцевим урядом. Курси ESL часто викладаються волонтерами з околиць, тому ви можете не тільки вивчити англійську мову, але і знайти друзів. Перевага цих курсів в тому, що вони недорогі або навіть безкоштовні.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ ПЕРЕД ВІД’ЇЗДОМ?

Є декілька необхідних документів і форм, які вам не можна забути при переїзді в США. Бажано зібрати всі ваші документи і перекласти їх на англійську, перш ніж ви поїдете. Адже коли ви вже будете в США, переклад документів буде значно важчим.

 

Ми підготували чек-лист необхідних документів при переїзді в США:

 • Потрібно при собі мати посвідчення особи і паспорт

 • Отримайте міжнародне свідоцтво про народження для себе, і для кожного члена вашої родини.

 • Принесіть оригінал вашого свідоцтва про шлюб або розлучення і, обов’язково, його переклад на англійську мову

 • Якщо ви мати або батько-одинак, ви повинні принести оригінал декларації про опіку та її переклад на англійську мову.

 • Якщо ви ще не закрили свій банківський рахунок, не забудьте взяти з собою важливі банківські документи, включаючи номер рахунку та інформацію про переведення.

 • Не забудьте взяти з собою податкові та інші важливі фінансові документи

 • Отримайте документи на роботу (резюме, супровідний лист і робочі рекомендації), професійно перекладені на англійську мову

 • Ви повинні обов’язково мати при собі свої шкільні атестати, шкільні та університетські дипломи, і будь-які докази подальшої освіти – і в оригіналі, і на англійській мові.

 • Якщо ви все ще навчаєтеся, або тільки недавно здобули вищу освіту, ваша кваліфікація повинна бути оцінена і визнана акредитованою організацією

 • Перш ніж їхати, відвідайте свого лікаря і отримайте запис міжнародного зразка про вакцинацію для кожного члена сім’ї, перекладіть всі важливі медичні записи на англійську мову.

 • Крім того, якщо у вас є водійські права, бажано отримати міжнародний зразок даного посвідчення.

Пам’ятайте, що всі важливі документи і записи повинні бути перекладені на англійську мову.

Порада: Зробіть більше однієї копії всіх ваших документів і упакуйте їх в окремі коробки. Бажано мати при собі оригінали документів в ручній поклажі. Ви ніколи не знаєте, чи не загубиться чи коробка або валізу під час переїзду.

Перед самим від’їздом дайте собі відповіді на такі питання:

* Чи є у вас і всіх членів сім’ї дійсний паспорт і віза?

* Ви вже переклали всі свої документи на англійську, спакували оригінали і зробили більше однієї копії?

* Ви вже продали свою квартиру / будинок, або знайшли нового орендаря?

* Ви скасували всі свої поточні контракти, наприклад, стільниковий телефон, постачальника електроенергії, інтернет або підписку на журнали?

* Ви придбали туристичну страховку?

* Ви найняли транспортну компанію?

* Ви повідомили в поштове відділення свою нову адресу?

* І нарешті: ви вже забронювали свій рейс?

Легкої та захоплючої Вам подорожі у нове життя!

 

 

2018-12-26T22:41:13+00:00

Інтерв’ю переможців

Лютий 2019:    10 000
Січень 2019:           8800
Грудень 2018:        6600

Реєстрація на Green card 2020
НЕ ЗАБУДЬТЕ!

підписатися на наш блог

ПІДПИСАТИСЯ 
Ваша пошта не буде передана іншим особам
close-link