fbpx
Test2018-11-20T17:01:35+00:00

ПРО КУРС

Даний курс створений для того, щоб розвіяти всі ілюзії, про те, що отримати Грінкарту можна тільки через спеціалізовані заклади чи агенції. Які залюбки готові забрати у Вас Ваші а часом і запозичені кошти. Ми говоримо не про тисячі гривень а про тисячі доларів. У даному курсі викладені всі покрокові етапи для реєстрації в лотереї.(безкоштовний контент) Та всі покрокові етапи для переможців Грінкарти. У даному курсі розказано, показано, та збережено всі потрібні посилання які допоможуть Вам власноруч базуючись на даному курсі пройти всі етапи і отримати довгождану візу в будь-який штат АМЕРИКИ. Також ми закинули багато бонусних відео, які допоможуть Вам зекономити ще більше коштів. 

В даний курс входить всі покрокові інструкції для етапів, які вам потрібно буде проходити після виграшу Зеленої карти. Адже 30% всіх переможців лотереї, які отримали виграшний квиток не отримують очікуваної Зеленої карти через ряд причин.

 ОСНОВНІ ПРИЧИНИ: 

 • Помилки при заповненні форми DS-260 (біля 60 сторінок)

 • Неправильне оформлення документів необхідних для співбесіди

 • Відмова на співбесіді (через непідготовленість клієнта)

 • Втрата часу, в результаті запізнення на співбесіду

  і т.д. …

ОСНОВНІ ЕТАПИ ВІДЕО-КУРСУ “ГРІНКАРТА ВІД А ДО Я”

З ДАНИМ КУРСОМ ВИ ЗМОЖЕТЕ

ПОВНИЙ КУРС

$9900
 • Даний курс для переможців лотереї Green card 2019

ПОВНИЙ КУРС + ФОРУМ

$14900
 • Даний курс для переможців лотереї Green card 2019
 • + доступ до закритої Телеграм групи де Ви зможете отримати будь-яку відповідь з приводу Зеленої карти від нашої тех.підтримки та поспілкуватися із людьми, які разом із Вам виграли.

ІНДИВІДУАЛЬНА ПІДТРИМКА

$49900
 • Даний курс для переможців лотереї Green card 2019
 • + доступ до закритої Телеграм групи де Ви зможете отримати будь-яку відповідь з приводу Зеленої карти від нашої тех.підтримки та поспілкуватися із людьми, які разом із Вам виграли.
 • + персональний менеджер, який кожен етап підготовить для Вас ідивідуально і допоможе розібратися в усіх тонкостях для отримання Зеленої карти.

ЩО ПРО НАС КАЖУТЬ?

 

“Дякую, дуже задоволена курсом. Дякую Романові, що описав і розписав детально все, що потрібно для Грінкарти. Виконуючи всі завдання покроково і користуючись чеклистами пройшла все легко і без зусиль. Завдяки курсу уберегла себе від великої купи помилок”


 

Ірина, Facebook

“Безмежно вдячна Ромі за курс. Все було чітко та зрозуміло написано та розказано, рекомендую всім хто виграв Грінкарту. Даний курс дає відповіді на більшість питань, які мені потрібно було знати… Думала звертатися в агенцію в Франкфвську. але знайшла даний курс. вирішила спробувати і не прогадала.”

 

Христина, Facebook

“Дякую, Грінвуд за безкоштовний курс, по заповненню форми, раніше заповнювали агенції, 9-ть років безрезультатно. Думала, що там дуже складний процес, а на справді все дуже просто і не потрібно залучати додаткових незрозумілих особистостей. Безмежно вдячна Романові за курс. Якщо виграю цього року Грінкарту то обо’язково скористаюся продовженням курсу_) “

 

Марічка, Facebook

“Безмежно вдячний  своєму колезі, який зняв для нас курс, щоб всім іншим було набагато легше пройти цей важкий і доооовгий процес очікування і не знання, що буде далі і що робити) Дякую.! “

 

Роман , Facebook

США – країна великих можливостей.
Позбавити себе мрії через упущені деталі – неприпустимо!

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ДОСТУП ДО КУРСУ 

ОТРИМАТИ ДОСТУП

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

 

Так, звичайно, ми даємо гарантію на даний курс. Якщо Вам не підходійшов контент то ви маєте змогу безперешкодно отримати свої кошти в повному 100% обсязі протягом перших 30 днів від моменту оплати.

Ми не можемо нести 100% відповідальність за проходження співбесіди, оскільки багато чого залежить конкретно від окремої особистості. Ми гарантуємо 100% подачу всіх потрібних документів та вчимо Вас, що говорити і як себе поводити, але пройдете Ви чи ні, залежить від Вас та від Вашої підготовленості.

Ми заохочуємо претендентів заповнювати і надсилати свої заявки власноруч, проте це за них можуть зробити й інші особи. Незалежно від того, була заявка заповнена самим претендентом чи йому допомагав адвокат, товариш, родич тощо, від імені кожної особи повинна надійти лише одна заявка. Відповідальність за достовірність інформації в заявці несе лише претендент. Претендент повинен впевнитися, що інформація в заявці правдива та повна; заявки з неповною чи неправдивою інформацією буде дискваліфіковано. Претенденти повинні тримати у себе номер-підтвердження, тому що тільки за допомогою цього номера можна буде самостійно перевірити статус заявки через Електронну Систему Перевірки Статусу на сайті www.dvlottery.state.gov. Претенденти повинні зберігати доступ до електронної пошти, вказаної в ЕРФ.

Починаючи з 7 травня 2019 року до 30 вересня 2020 року, ви будете мати можливість самостійно перевірити статус своєї заявки за допомогою Електронної Системи Перевірки Статусу, натиснувши на зсилку Перевірка Статусу Заявки на сайті dvlottery.state.gov. Електронна Система Перевірки Статусу є єдиним способом, за допомогою якого Держдепартамент повідомлятиме про виграш у лотереї, надаватиме подальші інструкції стосовно звернення по візу та повідомить про дату та час призначення співбесіди на отримання імміграційної візи. Для того, щоб використати всі наявні візи, Держдепартамент може за допомогою Електронної Системи Перевірки Статусу повідомляти додаткових переможців після 7 травня 2019 року. Зберігайте свій номер-підтвердження до 30 вересня 2020 року, про всяк випадок. Єдиною Інтернет-сторінкою, де можна офіційно
зареєструватися на участь у Програмі ДВ та перевірити статус заявки, є dvlottery.state.gov.

За законом, у рамках Програми імміграційної диверсифікації США відібраним особам щороку надається щонайбільше 55 тисяч віз на постійне проживання. Проте Актом про врегулювання у Нікарагуа та допомогу країнам Центральної Америки (ВНДКЦА), ухваленим Конгресом США у листопаді 1997 року, передбачається, що, починаючи з розіграшу 1999 року впродовж невизначеного терміну 5 тисяч з 55 тисяч віз, які виділятимуться щороку для Програми ДВ, будуть використовуватися у Програмі ВНДКЦА. Фактичне зменшення кількості віз для Програми імміграційної диверсифікації вперше мало місце у програмі ДВ-2000, і у ДВ-2020 цей порядок залишатиметься в силі.

Якщо ви не є вихідцем з країни, яка допускається до участі у програмі, існують ще два шляхи, за якими ви можете бути допущеними до участі. По-перше, ви можете «приписатися» до країни, у якій народилася/народився ваша дружина/чоловік. У цьому випадку ви зможе отримати імміграційну візу лише тоді, коли ваша дружина/чоловік також матиме дозвіл на імміграцію до США і отримає імміграційну візу. Чоловік та дружина повинні будуть виїхати до Сполучених Штатів за своїми диверсифікаційними візами одночасно. Так само неповнолітня дитина може бути «приписаною» до країни, у якій народився один з її батьків.
По-друге, ви можете «приписатися» до країни, в якій народився один з ваших батьків, якщо жоден з них не народився і не був постійним мешканцем тієї країни, де народилися ви. Загалом людина не вважається мешканцем країни, у якій вона не народилася і не була законним чином натуралізована, якщо вона тимчасово відвідує цю країну, або перебуває на її території у бізнесових чи професійних справах за дорученням
організації, в якій вона працює, або уряду будь-якої країни (крім уряду країни, в якій вона народилася).

Диверсифікаційні візи розігруються з метою розширення імміграційних можливостей для мешканців країн, які не надсилають до Сполучених Штатів великої кількості іммігрантів. За законом США, до таких належать країни, звідки за попередні п’ять років за сімейними та робочими візами до Сполучених Штатів іммігрувало понад 50 тисяч осіб. Щороку Служба імміграції та громадянства США (СІГ) уточнює кількість іммігрантів, які в’їхали до США за сімейними та робочими візами впродовж останніх п’яти років аби з’ясувати, вихідці з яких країн не повинні охоплюватися щорічною лотереєю з розіграшу диверсифікаційних віз. Оскільки аналіз проводиться по кожній країні окремо перед кожним реєстраційним періодом Програми, перелік країн, вихідці з яких не беруть участі у розіграші диверсифікаційних віз, з року в рік може змінюватися.

Імміграційний закон та нормативні акти США вимагають, щоб кожен претендент мав щонайменше закінчену середню освіту чи її еквівалент, або впродовж останніх п’яти років дворічний робочий стаж, який вимагає не менше двох років професійно-технічної підготовки. Під «середньою освітою або її еквівалентом» мається на увазі успішне закінчення 12-річного курсу початкової та середньої школи у Сполучених Штатах АБО успішне офіційно підтверджене закінчення в іншій країні курсу початкової та середньої освіти, що прирівнюється до курсу середньої школи у США. Лише формальні курси навчання виконують цю вимогу; заочні курси або сертифікат відповідності (такий як General Equivalency Diploma G.E.D.)не підходять.
Якщо ви не відповідаєте вимогам, які висуваються до освіти та професійної підготовки претендентів, ваша заявка буде дискваліфікована під час візової співбесіди, і вам та членам вашої родини, яких
ви вказали в заявці, візи видані не будуть.

Мінімальний вік для претендентів не встановлюється, але вимоги щодо закінчення середньої школи та професійної підготовки на час подання заявки, які висуваються до кожного головного претендента, практично не дають можливості взяти участь у лотереї особам віком до 18 років.

Так, претендент може подавати заявку, перебуваючи у США або в іншій країні. Заявку можна надсилати з будь-якої локації.

ВДЯЧНІ ВЛАСНИКИ GREENCARD У США

 

ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ДОСТУП ДО КУРСУ 

ОТРИМАТИ ДОСТУП

Інтерв’ю переможців

Березень 2019:       13 500
Лютий 2019:          10 000
Січень 2018:             8 800

Реєстрація на Green card 2020
НЕ ЗАБУДЬТЕ!

підписатися на наш блог

ПІДПИСАТИСЯ 
Ваша пошта не буде передана іншим особам
close-link