fbpx
//Який штат Америки обрати іммігранту?

ЯКИЙ ШТАТ КРАЩЕ ОБРАТИ ІММІГРАНТУ?

КАЛІФОРНІЯ

Що стосується загального числа іммігрантів, Каліфорнія, безумовно, є найпопулярнішим штатом.   На сьогоднішній день іммігранти становлять вже понад 30% загального населення штату.   Найвідоміші міста в Каліфорнії – це Сан-Франциско, Сан-Дієго і, звичайно, Лос-Анджелес. Хто з нас не мріє про розкіш Голлівуду і Місто Англелів! В останні роки Каліфорнія також асоціюється з індустрією інформаційних і високих технологій в Силіконовій долині.   

 ПОРАДА: Незважаючи на 8-смугове шосе, боротьба з пробками є частиною життя в Лос-Анджелесі.   Життя поруч з вашою роботою буде великою перевагою і заощадить час в ранкових поїздках.  Дивовижно,   але   Каліфорнія   також   має   багато   лижних курортів!

НЬЮ-ЙОРК

Штат   Нью-Йорк налічує 4,5 мільйонами іммігрантів  і ділить в нашому рейтингу друге місце разом з Техасом. Все, що потрібно сказати про Нью-Йорк, вже сказано, але цього все ще недостатньо!  Нью-Йорк, безумовно, найбільший мегаполіс Сполучених Штатів.   «Велике яблуко» є домом для фінансових установ, переповнених вулиць, дорогих ресторанів та неймовірно дорогого житла а в його центрі знаходиться Манхеттен.

Незважаючи на те, що середній рівень безробіття в Нью-Йорку становить 6,5%, серед іммігрантів він досягає 9,7%. Іммігранти працюють в основному в управлінні, бізнесі, науці і мистецтві (34,5%), у сфері обслуговування (29,3%), в продажах (16,7%). Вони заробляють  близько 78% від заробітку таких самих співробітників, народжених в США.

У пошуках більш тихого місця і доступного житла, радимо звернути увагу на Гарлем, Бруклін, або Нью-Джерсі на іншій стороні Гудзона.

TEXAС

У Техасі також проживає близько 4,5 мільйонів іммігрантів.   Штат Техас, який часто асоціюється з ковбоями і барбекю, є другим за величиною  чисельністю населення штатом США.  

Штат «Самотня Зірка» відомий як єдиний штат, окрім Вермонта, який був незалежною республікою до того, як став штатом США в 1846 році.  Його столиця Остін, хоча більшість людей частіше чули про Х’юстон.  

Техас має другу за велечиною економіку в США! При цьому економічні напрямки дуже різні, що чудово для іммігрантів. Тут багато робочих місць!

Згідно зі статистикою, в Техасі найвищий рівень оплати праці серед іммігрантів. Іммігранти тут в середньому заробляють $ 49 949 на рік, що становить трохи більше 81% від середнього заробітку місцевих жителів, народжених в США.

Основна частина економіки штату підтримується нафтовими компаніями і технологічними підприємствами.

 ФЛОРИДА

Сонячні пляжі Флориди є домом для 4 мільйонів іммігрантів, які втілюють свою американську мрію в повній мірі!   Флориду не дарма називають Сонячним Штатом: ніде в США не буває стільки ж сонячних днів!

Найпопулярніші міста – Майамі-Біч, Форт-Лодердейл, Саут-Біч, Тампа і околиці Неаполя на західному узбережжі.   Туризм і сільське господарство є важливими факторами, що визначають економіку Флориди.   Чи знаєте ви, що 50% всіх цитрусових походять зі штату Саншайн?   

Згідно зі статистичними даними, у Флориді іммігранти отримують тільки 70,16% від того, що отримують на тих же посадах співробітники, народжені в США.

Мільйони туристів щороку приїжджають сюди, і ніхто не залишається байдужим! А багато хто вирішує пов’язати своє життя з цим штатом назавжди!А Вы вже готові втілити мрію у реальність? З якого штата почнете своє знайомство з Америкою?

 

 

 

2018-12-28T20:54:37+00:00

Інтерв’ю переможців

Лютий 2019:    10 000
Січень 2019:           8800
Грудень 2018:        6600

Реєстрація на Green card 2020
НЕ ЗАБУДЬТЕ!

підписатися на наш блог

ПІДПИСАТИСЯ 
Ваша пошта не буде передана іншим особам
close-link