Warning: A non-numeric value encountered in /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-includes/functions.php on line 64

Warning: A non-numeric value encountered in /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-includes/functions.php on line 64

Warning: A non-numeric value encountered in /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-includes/functions.php on line 68

Warning: A non-numeric value encountered in /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-includes/functions.php on line 66
Робота в США - What is SEO?
//Робота в США

РОБОТА В США

Для тих, хто готовий працювати, США відкриває світ безмежних можливостей для самореалізації. Тому сьогодні ми хочемо розповісти вам про те де та ким у США працювати найкраще , а також дамо кілька порад, про те на які вакансії слід звертати увагу перш за все.  

Яку роботу найкраще обрати?

Для роботи в США вам необхідно мати дозвіл на проживання і роботу. Іншими словами, ви повинні мати Green Card або дійсну робочу візу.  З будь-яким з цих документів двері американського ринку праці відкриті для вас.

Ви вже виграли в Лотерею Грін Карт і плануєте наступні кроки для переїзду? Те де ви вирішите жити в США, сильно залежить від того, де ви працюватимете.  

Важливо познайомитися з американським ринком праці.   Сфера послуг, освіти та охорони здоров’я, а також так званий TIMES-ринок знаходяться на підйомі.   TIMES означає телекомунікації, інформаційні технології, мультимедіа, розваги і служби безпеки.   

СФЕРА ПОСЛУГ

Сектор послуг є головною опорою економіки США.   Майже 80% всіх співробітників працюють в сфері послуг.   Це включає в себе торгівлю, транспорт, страховий бізнес, засоби масової інформації і банківську справа, а також сектор освіти, зв’язку та інформації.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

Другим за величиною сектором є промисловість.   США лідирують у машинобудуванні і транспорті.   Сполучені Штати також займають лідируючі позиції в галузі виробництва мікросхем і програмного забезпечення, хімічного сектора, медичних технологій, видобутку нафти і природного газу, а також займають лідируючі позиції в харчовій промисловості.

IT -ІНДУСТРІЯ

Природно, Каліфорнія славиться найбільшою індустрією розваг в Лос-Анджелесі, але саме індустрія високих технологій Силіконової долини приносить гроші.   Всі великі технологічні фірми, такі як Apple, Google, Adobe, eBay і   Facebook,   знаходяться в долині.   Однак в США є й інші гарячі точки високих технологій.   Можливо, ви б віддали перевагу роботі в Microsoft в Сіетлі або в Amazon в Вашингтоні.

ДОСЛІДЖЕННЯ І РОЗРОБКИ

Якщо ви більше зацікавлені в роботі в області медицини, фармацевтичних досліджень і розробок, або в біотехнологіях, то ви повинні відчувати себе як вдома в Ролі-Дарем,Північна Кароліна, з компанією GlaxoSmithKline.

  Вам також можуть сподобатися штат Меріленд і регіон Вашингтон, округ Колумбія, які славляться своїм сектором досліджень і розробок.   Тут ви знайдете Федеральне управління з лікарських форм (FDA), Національний інститут охорони здоров’я (NIH) і   фарм.   конвенцію США (USP).  

Бостон, штат Массачусетс, вважається центром фармацевтичного і біотехнологічного сектора і є домом для більш ніж 100 компаній.

  Якщо ви хочете відправиться на південь, вам слід звернути увагу на такого нафтового гігантів, як ExxonMobil, в Х’юстоні, штат Техас.

Звичайно, американський ринок праці такий же великий і різноманітний, як і сама країна.   Все можливо – так що виходьте і вирішуйте, де ви хочете працювати!

Використовуйте свободу, яку Грін Карта дає вам в повній мірі!   Ви можете працювати в будь-якій області.   Можна продовжити розвиватися у своїй колишньої професії або початизнайомство з новою.   Чи хочете ви бути фрілансером, працювати за наймом або почати свій власний бізнес – в Америці двері можливостей відкриті для вас!

Найпопулярніші види робіт в США

 

Сполучені Штати відомі як країна необмежених возможностей, і широкий ринок праці дозволяє кожному знайти роботу своєї мрії. За даними Бюро переписів Сполучених Штатів, станом на травень 2017 року у віці старше 16 років було зайнято 159,8 млн.

Дані показують, що більша частина населення зайнята в секторі роздрібної торгівлі (4 528 550 продавця, за якими йде 3 541 010 касирів).   Недалеко від сектора роздрібної торгівлі знаходиться харчова промисловість, в якій зайнято 3 426 090 чоловік, що займаються процесами пов’язаними з приготуванням їжі. Далі список найпопулярніших напрямків виглядає так:

  •                  офісні співробітники

  •                  медперсонал

  •                  співробітники служб підтримки клієнтів

  •                  вантажоперевезення і вантажники

  •                  офіціанти

  •                  секретарі

Номер десять в списку – менеджери, що є гарною новиною для тих, хто хоче почати свій власний бізнес в США.

Ринок праці США дуже швидко зростає.   Бюро статистики праці прогнозує, що найбільш затребуваними професіями до 2024 року будуть:

  •                  вітроенергетики

  •                  асистенти з працевлаштування

  •                  фізіотерапевти

  •                  домашній медперсонал

Ринок праці в США постійно зростає і змінюється, і ви обов’язково знайдете правильну роботу, якщо знаєте, де шукати.

Найбільш високооплачувана робота в США

Середньостатистичний зайнятий чоловік в США заробляв 51 212 доларів на рік. Жінка заробляє 40 742 долари.   Середня заробітна плата в США різниться між чоловіками і жінками, расовими групами, а також, природно, професіями.  

Згідно з даними дослідження за оцінкою заробітної плати, проведеного Бюро праці США в 2014 році, 16 з 30 найбільш високооплачуваних робочих місць були в області медицини.   Нижче наведені деякі з найбільш високоплачувних професій в США, і їх потенціал для зростання.

 

ПРОФЕСІЯ

РІЧНИЙ ОКЛАД

ПРОГНОЗ ЗРОСТАННЯ (до 2022 року)

Анестезіолог

246 320 $

18%

Хірург

240 440$

18%

Гінеколог

214 750$

18%

Психіатр

182 700$

16%

Генеральный директор

180 700$

11%

Інженер в нафтовій галузі

147 520$

26%

IT-менеджер

136 280$

15%

Юрист

133 470$

10%

Авіа пілот

131 760$

-1%

Яка средня заработня плата на штат в США?

Коли ви вирішуєте, де ви хочете жити в США, потрібно враховувати безліч чинників.   Чи бажаєте ви східне або західне узбережжя Америки, або пляж, або гори.

США досить великі для різноманітних смаків.   Одним з визначальних чинників, за якими ви вибираєте де жити, може бути ваша робота. Співвідношення між вартістю життя і заробітною платою також необхідно враховувати. Нижче наведені приклади середньої заробітної плати для різних робочих місць в Каліфорнії, Огайо і Флориді

Професія

Средняя ЗП в Каліфорнії

Средняя ЗП в Огайо

Средня ЗП у Флориді

Бухгалтер

$62 516

$67 735

$60 739

Будівельник

$34 712

$40 942

$26 093

Співробітник фаст фуда

$16 732

$20 504

$19 069

Викладач в університеті 

$61 143

$66 065

$46 721

Пілот

$74 305

$47 108

$74 241

Медперсонал

$83 543

$67 859

$61 154

Секретар

$32 728

$35 493

$29 585

Соц.робітник

$55 766

$49 002

$58 006

Програміст

$103 667

$94 978

$89 666

Вивчення даних для десяти різних робочих місць в трьох штатах показує, що заробітна плата сильно варіюється від роботи до роботи, а також від штату до штату.   Каліфорнія відома, як світовий технологічний центр, тому не дивно, що розробники програмного забезпечення заробляють там більше прожиткового мінімуму.

  Деякі зарплати сильно відрізняються від зарплат медсестер або шкільних вчителів, тому було б доцільно вивчити статистику по вашій професії до того, як ви почнете шукати роботу.

Якщо ви вже  націлені на якесь певне місце для життя в США, вам слід витратити час на вивчення ринку праці – адже робота вашої мрії може бути де завгодно!  

2019-01-28T18:01:11+00:00

Интервью победителей

Март 2019:         13 500
Февраль 2019:     10 000
Январь 2018:       8 800


Fatal error: Uncaught Exception: DateTimeZone::__construct(): Unknown or bad timezone () in /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-content/plugins/convertplug/modules/modules-functions.php:1378 Stack trace: #0 /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-content/plugins/convertplug/modules/modules-functions.php(1378): DateTimeZone->__construct('') #1 /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-content/plugins/convertplug/modules/modal/functions/functions.php(421): get_offset_by_time_zone('') #2 /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php(286): cp_modal_global_before_init(Array) #3 /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-includes/plugin.php(244): WP_Hook->apply_filters(Array, Array) #4 /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-content/plugins/convertplug/modules/modal/themes/webinar.php(72): apply_filters_ref_array('cp_modal_global...', Array) #5 /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-content/plugins/convertplug/modules/modal/modal.php(471): modal_theme_webinar(Array) #6 /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-includes/short in /home/mywooddy/greenwood.in.ua/www/wp-content/plugins/convertplug/modules/modules-functions.php on line 1378